Ką mūsų VLVK studentai gali nuveikti kolegijos pertraukų metu?

Kai mūsų studentai pelnytai atitrūksta nuo studijų rutinos, skatiname juos išbandyti įvairias įdomias veiklas, kurios padės jiems atsipalaiduoti, pasisemti naujų jėgų ir maksimaliai išnaudoti savo pertrauką. Mūsų kolegija siūlo daugybę galimybių tiek studentų miestelyje, tiek pačiam viduje, todėl studentai čia gali atsipalaiduoti ir smagiai praleisti pertraukas. Žemiau pateikiame keletą fantastiškų galimybių, kurias mūsų studentai gali pasirinkti per pertrauką.

Žaisti prie stalo teniso stalų

Mūsų studentai gali mesti iššūkį savo klasės draugams ir žaisti stalo teniso varžybas kolegijos viduje. Jie taip pat gali įsitraukti į draugiškas varžybas ir stiprinti savo refleksus mėgaudamiesi sveika draugiškos konkurencijos doze.

Užsiimti lauko sportu

Studentai gali išnaudoti nuostabų Klaipėdos gamtovaizdį dalyvaudami įvairiose lauko sporto šakose. Nesvarbu, ar tai būtų futbolas, krepšinis, ar tinklinis, mūsų kolegijos lauko aikštelės yra puiki aplinka energingoms rungtynėms ir komandos formavimo užsiėmimams.

Pavalgyti valgykloje

Mūsų kolegijos valgykla yra gyvybingas bendravimo ir energijos papildymo centras. Mėgaukitės įvairiu meniu, kuriame rasite maistingų patiekalų, užkandžių ir gėrimų. Nesvarbu, ar norite greitai užkąsti, ar ramiai pavalgyti su draugais, valgykloje rasite jaukią aplinką, kurioje galėsite atsipalaiduoti ir pasistiprinti prieš kitą veiklą.

Apsilankyti bibliotekoje

Kolegijos biblioteka siūlo ramią aplinką studentams, ieškantiems ramaus poilsio per pertraukas. Studentai gali pasinerti į įdomų romaną, tyrinėti akademinius išteklius arba atrasti naujų pomėgių skaitydami įvairias knygas ir periodinius leidinius. Be to, bibliotekoje reguliariai rengiami seminarai ir pristatymai, kurie praturtina mūsų studentų žinių bagažą ir skatina intelektualinį augimą.

Pažaisti žaidimų kambaryje

Studentai gali apsilankyti mūsų moderniame žaidimų kambaryje, kuriame įrengtos naujausios žaidimų konsolės, stalo žaidimai ir interaktyvios patirtys. Čia galima įsitraukti į jaudinančius virtualius nuotykius arba kartu su kolegomis pasimėgauti kokiu nors strateginiu stalo žaidimu, skatinančiu draugystę ir sveiką konkurenciją.

Groti pianinu

Per pertrauką kolegijoje studentai gali išreikšti savo muzikinius talentus apsilankydami specialiame muzikos kabinete. Pertauką čia galite praleisti repetuodami mėgstamus kūrinius ar kurdami originalią muziką.

Sėdėti lauke ir mėgautis gamta

Studentai gali mėgautis Vakarų Lietuvos verslo kolegijos apylinkių vaizdais ir leisti laiką gamtoje. Čia lengvai galima susirasti ramią vietą mūsų akademinio miestelio teritorijoje – prie medžio pavėsyje ar ant patogaus suoliuko. Studentai gali Įkvėpkti gryno oro, pasimėgauti saulės spinduliais ir pasinerti į gamtos ramybę. 

Šį laiką net galima skirti savirefleksijai, meditacijai ar lengvam skaitymui – tai puikus būdas rasti šiokios tokios ramybės studentiško gyvenimo šurmulio apsuptyje.

Vykti į fotografijos ekspedicijas

Dalyvaudami mūsų koledžo organizuojamose fotografijos ekspedicijose studentai gali tobulinti fotografijos įgūdžius. Šių ekskursijų metu keliaujama į vaizdingas vietoves, kur studentai gali išbandyti įvairias technikas, eksperimentuoti su kompozicija ir mokytis iš patyrusių fotografų. 

Užeiti į dirbtuves

Studentai čia pertraukų metu gali išreikšti savo meniškąją pusę. Šioje erdvėje yra įvairių medžiagų ir įrankių, kad studentai galėtų eksperimentuoti su įvairiomis meno formomis, pavyzdžiui, tapyba, skulptūra, keramika ir kt. Nesvarbu, ar studentas yra patyręs dailininkas, ar pradedantysis, studijoje aplinka yra palanki, kurioje galima tyrinėti savo meninius talentus, vizualiai išreikšti save ir kurti unikalius meno kūrinius. 

Išbandyti kavos ar užkandžių aparatus

Galiausiai studentai gali patenkinti išalkusį pilvą ir numalšinti troškulį apsilankę patogiai įrengtuose mūsų verslo kolegijos automatuose. Šiuose automatuose siūlomas platus užkandžių, gėrimų ir greitų užkandžių asortimentas, kad studentai būtų sotūs ir pasistiprintu per kolegijos pertrauką. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *