Kokia veikla studentai gali nuveikti mūsų didžiojoje kolegijos bibliotekoje?

Mūsų moderniausia biblioteka sukurta taip, kad patenkintų įvairius mūsų gerbiamų studentų poreikius, siūlo daugybę veiklos ir išteklių, kurie peržengia tradicinės bibliotekos sampratos ribas. Čia studentai gali pasinerti į mokymosi, bendradarbiavimo ir asmeninio tobulėjimo pasaulį.

Skaityti naujas ir senas knygas

Mūsų kolegijos biblioteka gali pasigirti gausia knygų, žurnalų ir periodinių leidinių kolekcija. Nesvarbu, ar gilinatės į literatūros gelmes, ar tyrinėjate sudėtingą verslo koncepciją, ar gilinatės į naujausius technologijų pasiekimus, mūsų biblioteka – tai informacijos lobynas. Studentai gali naudotis šiais ištekliais tiek fiziškai, naršydami lentynose, tiek skaitmeniniu būdu, naudodamiesi patogiu internetiniu katalogu.

Patogiai pasėdėti

Be tradicinės skaitymo patirties, mūsų bibliotekoje yra daugybė patogių sėdimų vietų, kurios skatina studentus gilintis į pasirinktą medžiagą. Visoje bibliotekoje strategiškai išdėstyti jaukūs foteliai, ramios kabinos ir erdvūs skaitymo stalai, kuriuose yra pakankamai vietos pavieniams asmenims ar grupėms sutelktai mokytis ar bendrai diskutuoti. Studentai taip pat gali naudotis natūraliu apšvietimu, kuris užpildo biblioteką, sukurdamas patrauklią ir palankią atmosferą skaitymui, apmąstymams ir idėjų generavimui.

Naudotis kompiuteriais

Pripažįstame technologijų svarbą šiuolaikiniame švietime. Atsižvelgdami į tai, visoje bibliotekoje teikiame sparčiojo interneto prieigą, todėl studentai gali naudotis savo asmeniniais įrenginiais tyrimams, internetinei studijų medžiagai ar bendriems projektams. Be to, siūlome specialią kompiuterių kambarį bibliotekoje su naujausiomis programomis, todėl studentai galės naudotis pažangiausiomis technologijomis, reikalingomis jų akademinei veiklai.

Bendrauti su kolegomis

Suprantame, kad mokymasis neapsiriboja tik vadovėliais ir mokslinių tyrimų medžiaga. Vakarų Lietuvos verslo kolegijos bibliotekoje puoselėjama gyvybinga bendruomenės atmosfera, skatinanti studentus įsitraukti į prasmingus pokalbius ir keistis idėjomis. 

Mūsų biblioteka sukurta taip, kad palengvintų socialinį bendravimą, joje įrengtos patogios paprastos sėdimos vietos, kur studentai gali susirinkti aptarti kursinius darbus, ar tiesiog pabendrauti su draugais. Tikime, kad toks bendravimas yra labai svarbus kuriant palankią ir įtraukiančią akademinę aplinką.

Paprašyti akademinės pagalbos

Siekdami užtikrinti, kad studentai galėtų gauti visapusišką akademinę paramą, bibliotekos darbuotojai yra pasirengę padėti ir patarti. Mūsų kompetentingų bibliotekininkų komanda visada pasirengusi padėti studentams susigaudyti didžiulėje informacijos jūroje, surasti šaltinius ir atsakyti į su moksliniais tyrimais susijusius klausimus. 

Dalyvauti seminaruose ir renginiuose

Vakarų Lietuvos verslo kolegijos biblioteka yra ne tik žinių saugykla, bet ir intelektualinės veiklos centras. Nuolat organizuojame seminarus, praktinius užsiėmimus ir kviestines paskaitas įvairiomis temomis, kviesdami žinomus mokslininkus, pramonės ekspertus ir idėjinius lyderius pasidalyti savo įžvalgomis su mūsų studentais. Šie renginiai suteikia galimybę užmegzti ryšius, mokytis už klasės ribų ir įgyti praktinių žinių apie realaus pasaulio iššūkius.

Išbandyti mokymosi kabinetus

Mūsų bibliotekoje yra įvairių mokymosi vietų, pritaikytų skirtingiems mokymosi stiliams. Studentai gali laisvai rinktis jiems patinkančią aplinką – nuo individualių kabinetų iki grupinių studijų kambarių. Bibliotekoje yra patogūs sėdimieji baldai, daug vietos prie rašomųjų stalų ir rami atmosfera – tai ideali aplinka susikaupti.

Užeiti į mūsų bibliotekos kalbų mokymosi centrą

Kaip verslo kolegija, turinti pasaulinę perspektyvą, suprantame kalbų mokėjimo vertę šiuolaikiniame tarpusavyje susijusiame pasaulyje. Mūsų bibliotekoje veikia kalbų mokymosi centras, kuriame yra kalbų mokymosi programinė įranga, garso ištekliai ir mokymosi medžiaga. Studentai gali pasirinkti įvairias kalbas (vokiečių, ispanų, norvegų, lenkų, ukrainiečių ir kt.), praktikuoti tarimą ir tobulinti kalbų įgūdžius. Ypač verta apsilankyti studentams kurie planuoja keliauti su ERASMUS+ programa.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *