Koks maistas teikiamas Vakarų Lietuvos verslo kolegijos valgyklose?

Mūsų Vakarų Lietuvos verslo kolegija garsėja ne tik savo išskirtinėmis akademinėmis programomis, bet ir nuostabiu maistu. Šiandien pristatysime dalį ko galite tikėtis atvykę i mūsų valgyklas. Pradėkime.

Lietuviškų tradicijų skonis

Vakarų Lietuvos verslo kolegija daug dėmesio skiria šalies kulinarinio paveldo išsaugojimui ir populiarinimui. Atsižvelgdamos į tai, mūsų valgyklos stengiasi pasiūlyti studentams paragauti autentiškos lietuviškos virtuvės patiekalų, kurie iki dabar labai skanūs.

Pusryčių palaima

Kolegijos valgyklose diena pradedama su gausybe sočių pusryčių. Ankstieji gali pasimėgauti burnoje tirpstančiu šviežios, tiesiai iš krosnių ištrauktos duonos aromatu ir vietinių sūrių bei konservų asortimentu. Moksleiviai gali pasimėgauti su meile paruoštomis ir karštomis tradicinėmis košėmis, tokiomis kaip grikiai ar miežinės kruopos, kurios patiekiamos karštos. Norintiems pasimėgauti gardesne pradžia, šilti bulviniai blynai su grietine ir aromatinga šonine yra puikus pasirinkimas. Mūsų valgyklos žinoma gamina skirtingai kiekvieną dieną, tad būtinai pasižiūrėkite į esamą menių valgykloje.

Klasikiniai pietų patiekalai

Atėjus pietų metui, valgyklos atgyja skonių simfonija. Klasikiniai lietuviški patiekalai užima pagrindinę vietą, demonstruodami talentingų koledžo virėjų kulinarinį meistriškumą. Studentai gali tikėtis pamėgtų nacionalinių patiekalų, tokių kaip cepelinai, kugelis ir vėdarai. Šie kulinariniai lobiai, paruošti iš vietinių ingredientų, perteikia lietuviškos gastronomijos esmę.

Lengvi ir sveiki patiekalai

Mes suprantame, kaip svarbu atsižvelgti į įvairius mitybos poreikius. Ieškantiems lengvesnių patiekalų valgyklose siūlomas šviežių salotų, pagamintų iš vietoje užaugintų daržovių, asortimentas su subtiliais padažais. Studentai taip pat gali pasimėgauti įvairiomis sultingomis sriubomis – nuo šaltibarščių iki grybų sriubos, kuriose darniai dera skoniai, kuriais garsėja lietuviška virtuvė.

Popietės skanėstai

Po pietų mokiniai gali pasisemti energijos iš gardžių skanėstų. Kolegijos valgyklose galima rasti viliojančių pyragaičių ir desertų, įskaitant šakotį, kūčiukus ir varškės sūrelius. 

Gėrimai ir gaivieji gėrimai

Vakarų Lietuvos verslo kolegijos valgyklose siūlomas platus gėrimų asortimentas. Studentai gali numalšinti troškulį gėrimais, kurie puikiai papildo virtuvės skonį: nuo gaivinančio vaisiais pagardinto vandens ir žolelių arbatų iki giros ir aromatingo medaus gėrimo.

Tarptautiniai skoniai

Mes suprantame, kaip svarbu pažinti pasaulį, todėl mūsų valgyklos tai atspindi, siūlydamos viliojantį tarptautinės virtuvės patiekalų asortimentą. Studentai gali leistis į kulinarinį nuotykį su įvairių pasaulio kampelių įkvėptais patiekalais.

Per pietų pertrauką persikelsite į Italiją restoraną su Risotto ai Funghi Porcini lėkšte. Šis kreminis Arborio ryžių patiekalas, paskanintas žemiškais pievagrybių skoniais, yra tikras malonumas pojūčiams. Valgyklose taip pat patiekiami viliojantys meksikietiški patiekalai, pavyzdžiui, Fajitos su švelnia vištiena arba sultinga jautiena, prie kurių patiekiame ryškią gvakamolė ir pikantišką salsą.

Ieškantiems Tolimųjų Rytų skonio valgyklose siūlomi japoniški skanėstai. Pasimėgaukite dubenėliu garuojančių, karštų Ramen makaronų, skendinčių kvapniame sultinyje ir gardinamų šviežiomis daržovėmis bei sultingais mėsos gabalėliais. Arba pasimėgaukite mūsų sušiais, kurių kiekvienas kąsnis pasižymi unikaliu skoniu.

Vegetariškos ir veganiškos alternatyvos

VLVK valgyklose ypatingas dėmesys skiriamas visų mokinių mitybos pageidavimams. Galima rinktis vegetariškus ir veganiškus patiekalus, kad kiekvienas galėtų mėgautis sočiu maistu. Nuo veganiškų burgerių iki šviežių salotų.

Išvada

Kulinarinė patirtis Vakarų Lietuvos verslo kolegijoje – tai šventė pojūčiams. Klasikinių lietuviškų patiekalų ir įdomių tarptautinių skonių sintezė valgyklose suteikia galimybę patirti gastronominį nuotykį, kuris papildys jūsų akademinę kelionę. Nesvarbu, ar trokštate tradicinių lietuviškų patiekalų, ar tyrinėjate tarptautinę virtuvę, mūsų valgyklos tikrai patenkins jūsų apetitą ir paliks norą valgyti daugiau. Taigi, atvykite ir pasimėgaukite kulinariniais malonumais, kurie jūsų lauks Vakarų Lietuvos verslo kolegijoje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *